Nejnovější recenze ze sekce Sešívačky

Rapid F16

Přidáno: 15. září 2011

• Klasika
  • Kvalitní
  • Pružina v podavači sponek je moc silná

Tato sponkovače je snad nejznámější, alespoň tedy v mém okolí. Sešívám s ní denně a bez problémů. Jediným problémem je příliš silná prožina. Pokud chci dát do zásobníků vícero sponek, tak prostě při zavírání vylítnou. Musím tedy vždy dát jeden "slepenec" a ten celý "vyšít" a poté zase dát nový.
I tak bych totu sponkovačku doporučil všem.

Přidáno: 15. září 2011

• Do ruky
  • Někdy špatně ohne sponku

Obyčejná, jednoduchá a levná sešívačka. Na občasné sešívání ideální. Sešívám s ní běžně dva listy k sobě a to je bez problémů (většinou). Sem tam totiž špatně ohne sponku. Více papírů zvládne také sešít, ale slibované maximum 25 papírů jsem nezkoušel.
Doporučuji všem co chtějí klasickou a levnou sešívačku do ruky, do které se dávají normální, klasické a obyčejné sponky.

Novus B45/3

Novus B45/3

Ověřený zákazník CDRmarket.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 7. září 2011

Zakoupeno v CDRmarket.cz

• Dobře si poradí s větším počtem papírů
  • Nedotahuje sponky při malém počtu papírů

Zatím nemám moc zkušeností

Skrebba Block 12/24

Skrebba Block 12/24

Ověřený zákazník IceTech s. r. o. Ověřený zákazník

Přidáno: 12. prosince 2010

Zakoupeno v IceTech s. r. o.

• Kvalitní sešívačka, jednoduchá obsluha, jsem s ní velmi spokojen.

Esselte HS1

Esselte HS1

point point

Přidáno: 26. května 2010

• Nízká cena
  • Kvalitní provedení a materiál
  • Spojuje papír ve dvou polohách
  • Sešití až třiceti listů běžného papíru
  • Standardní sponky
  • Vůbec nic jsem nenašel

Esselte HS1 je kancelářská sešívačka. Její tvar je klasický s kruhovým zakončením. Horní víko se odklopí a zde jsou umístěny standardní sešívací sponky a pružinovým mechanismus, který sponky posouvá dopředu. Sešívačka dokáže naráz spojit až třicet listů běžného papíru. Samotný spojovací mechanismus lze nastavit na dvě polohy sešití - protože kovové kolečko lze otočit. První poloha je standardní ohnutí sponky dovnitř a semknutí papíru. Druhá poloha rozevře konce sponky směrem ven a tím zablokuje a semkne listy papíru. Více mi ale vyhovuje normální spojení, protože mi přijde praktičtější. Sešívačka je levná a sponky také koupíte za pár korun. Jsem sní spokojen a doporučuji i ostatním.

Rexel mini 10 blistr

Rexel mini 10 blistr

Přidáno: 23. dubna 2010

• velice pěkné zpracování
  • ve více barevných verzích
  • speciálně malá velikost, která se vejde úplně kamkoliv
  • kvalitní zpracování
  • jednoduchá manipulace
  • dobrá cena
  • obsahuje malé náplně, které se trochu hůře shání

Perfektní věc, která je vhodná na cesty. Tuto malou sešívačku mi dal taťka, protože je koupil někde dvě v akci, tak mi jednu dal. Sešívačku tak nosím každý den v pouzdře do školy, abych měla možnost ji ihned použít. Je to dobrá věc, vzhled se mi moc líbí, existuje i ve víc barvách, takže si každý vybere. Do sešívačky se dává také náplň v podobě malých sešívacích drátků, zásobník je sice menší než u normální sešívačky, ale stačí to tak na pár důležitých listů. Jediné, co mi vadí je, že se náplň dá hůře sehnat, ve všech papírnictvích u nás nebereou ty menší velikosti, takže to může být problém, ale jak náplně seženete, tak vám zase dlouho vydrží. Sešívání je jednoduché, zvládne to každý. Je to fakt účelná věc na cesty.

SAX 150

SAX 150

Přidáno: 23. dubna 2010

(naposledy upraveno 23. dubna 2010)

• klasický vzhled
  • kvalitní sešívání i více papírů najednou
  • velký zásobník
  • decentní barva
  • dobré zpracování
  • dobrá značka, která vydrží
  • vyšší cena, která odpovídá kvalitě

Můj taťka pracuje hodně s různými lejstry a papíry, které potřebuje mít přehledně uskladněny i na mnoho let pozadu, proto si zakoupil tuto sešívačku, kterou moc často používá a má ji neustále připravenou na svém pracovním stole k použití. Sešívačku nemusí ani tak často plnit, protože má docela velký zásobník na sešívací drátky, i tak je výhodou, že do nich pasují tradičně velké sešívací drátky. I já sešívačku často používám. Nejprve šlo zcvakování trochu ztuha, ale po čase se trochu rozchodí. Důležité je, že zcvaknutí drží dobře, takže papír je pevně a přesně ukotven. Pro organizaci papírů a všech různých tiskovin je to super pomůcka, kterou podle mne musí mít každý doma pro akutní použití.

Ověřený zákazník helap.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 15. března 2010

(naposledy upraveno 15. března 2010)

Zakoupeno v helap.cz

• kvalitní materiál = dlouhá životnost

Rexel Beasty

• Malá velikost
  • Pěkný vzhled
  • Malé náplně
  • Malá velikost občas zaškodí

Tato sešívačka nejenom, že pěkně vypadá ale je tak malá, že se vám vleze kamkoli na stůl. Jsem s ní velmi spokojen, protože mě zatím sešila úplně vše, co jsem potřeboval. Menší náplň není složité sehnat, protože dnes se prodává již mnoho velikostí. Pokud byste přece jenom měli pochybnosti, tak stačí koníka vyzkoušet a případně ho založit do šuplíku. Díky minimální ceně si to můžete dovolit.

Přidáno: 18. září 2009

• perfektni pomocnik všech úředníků ČR
  • někdy mně kousne dareba

No tedy to je pěkný dravec,má sílu a výdrž.Bez něho bych byl zcela nemožný státní úředník.Co bych si počal s tiskopisy jež drží spojené všemi druhy sponek.A on tenhle vytahovač Rapesco /slyšíte toho dravce -raplej pes?/ to vždy zvládne na 1!Na 200%!!!!Plnou hodnotu nedávám proto,že dokáže taky někdy rafnout do prstů a to bolí -juvajs.auvajs.

Přidáno: 19. června 2009

Menší typ kancelářské sešívačky vhodný i pro domácnost, kde nepotřebujete zase tak často sešívat spousty papírů. Pokud nepotřebujete sešít extra tlusté štosy papírů, tak je tato sešívačka tzv. akorát do ruky. Nemusíte tlačit dlaní na sešívačku položenou na stůl, ale pohodlně se dá sešívat i tak, že ji máte v jedné ruce a papíry v druhé.

Přidáno: 24. února 2009

• Tato sešívačka splní veškeré potřebné sešití dokumentů,cenově je velice dostupná a splní vše co je potřeba.V pohodě doporučuji.
  • Proti není nic.

Zobrazuji 321 - 335 ze 335 recenzí 1...13 14 15 16 [ 17 ]